Drupal 8 multilingual demo (8.x-2.6) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Currency
oc: Devisa

en: On
oc: Activat

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Help
oc: Ajuda

en: Picture
oc: Imatge

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Authored by
oc: Escrich per

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Users
oc: Utilizaires

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
oc: @site es actualament en mantenença. Lo site tornarà foncionar lèu. Mercé per vòstra paciéncia.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Product
oc: Produit

en: Changed
oc: Modificat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Language switcher
oc: Selector de lenga

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
