Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Currency
ur: کرنسی

en: On
ur: آن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Help
ur: مدد

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ur: @site فی الحال زیرِ تعمیر ہے۔ براہِ مہربانی کچھ دیر بعد دوبارہ کوشش کیجیے۔

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین
