Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
