Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.2) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Picture
ku: وێنە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ku: @site لە ژێر چاک کاریدایە ئێستا ، بەم زووانە دەگەڕێینەوە . سوپاس بۆ خۆڕاگریت .

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Language switcher
ku: بگۆڕی زمان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Personal contact form
ku: فۆرمی پەیوندیی تایبەتی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
