Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
