Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.2) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Users
sq: Përdorues

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Personal contact form
sq: Formular kontakti personal

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
