Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.5) - en to et translation catalogue (72 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Currency
et: Valuuta

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Help
et: Abi

en: Picture
et: Pilt

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Authored by
et: Autor

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: User login
et: Sisenemine

en: Users
et: Kasutajad

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Products
et: Tooted

en: Tabs
et: Sakid

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
