Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.6) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Picture
ne: तस्विर

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Authored by
ne: लेखक

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
