Drupal 8 multilingual demo (8.x-3.3) - en to be translation catalogue (44 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Help
be: Дапамога

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Authored by
be: Аўтар:

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Users
be: Карыстальнікі

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
be: @site у рэжыме абслугоўвання. Мы хутка вернемся. Дзякуй за разуменне.

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Not applicable
be: Не датычыцца

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Personal contact form
be: Асабістая форма кантактаў

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Not specified
be: Не вызначана

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML
