Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Help
ast: Aida

en: Picture
ast: Imaxe

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Authored by
ast: Fechu por

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Users
ast: Usuarios

en: Authored on
ast: Autoría en

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Basic page
ast: Páxina básica
