Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.0) - en to hr translation catalogue (41 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Currency
hr: Valuta

en: On
hr: Uključi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Help
hr: Pomoć

en: Picture
hr: Slika

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Authored by
hr: Autor

en: Price
hr: Cijena

en: Desc
hr: Silazno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Users
hr: Korisnici

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hr: @site je trenutno van mreže. Uskoro bi trebao biti umrežen. Hvala na strpljenju.

en: Tools
hr: Alati

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Anonymous user
hr: Anonimni korisnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Personal contact form
hr: Osobni kontakt obrazac

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno
