Drupal 8 multilingual demo (8.x-4.5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Picture
se: Govva

en: Sort by
se: Sirre
