Drupal 8 multilingual demo (8.x-5.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Help
eu: Laguntza

en: Picture
eu: Irudia

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Tools
eu: Tresnak

en: Full
eu: Osoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
