Drupal 8 multilingual demo (8.x-6.1) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Picture
hy: նկար

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hy: Ներկայումս @site-ում տեխնիկական սպասարկման աշխատանքներ են տարվում։ Մենք շուտով կրկին հասանելի կլինենք։ Շնորհակալություն Ձեր համբերատարության համար։

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն
