Drupal 8 multilingual demo (8.x-6.4) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Personal contact form
pa: ਨਿੱਜੀ ਸੰਪਰਕ ਫਾਰਮ
