Multiple databases connection (1.0.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Database username
am: የመረጃ ቋቱ ተጠቃሚ ስም

en: Database password
am: የመረጃ ቋቱ የይለፍ ቃል

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም
