Multiple databases connection (1.0.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
ar: سابقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: username
ar: اسم المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Host
ar: المستضيف

en: Operation
ar: عملية

en: Database username
ar: اسم مستخدم قاعدة البيانات

en: Database password
ar: كلمة مرور قاعدة البيانات

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Port
ar: منفذ

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Database host
ar: مستضيف قاعدة البيانات

en: Database port
ar: منفذ قاعدة البيانات
