Multiple databases connection (1.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Database password
br: Ger-tremen an diaz roadennoù

en: About
br: Diwar-benn
