Multiple databases connection (1.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Created
bs: Kreiran

en: Database username
bs: Korisničko ime za bazu podataka

en: Database password
bs: Lozinka za bazu podataka

en: Database name
bs: Naziv baze podataka
