Multiple databases connection (1.0.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: username
ca: nom d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Database
ca: Base de dades

en: Host
ca: Servidor

en: Operation
ca: Operació

en: Database username
ca: Nom d'usuari de la base de dades

en: Database password
ca: Clau de pas de la base de dades

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Database host
ca: Ordinador central de la base de dades

en: Database port
ca: Port de la base de dades
