Multiple databases connection (1.0.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: Created
eu: Sortua

en: Database
eu: Datu-base

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Database username
eu: Datu-basearen erabiltzaile izena

en: Database password
eu: Datu-basearen pasahitza

en: Database name
eu: Datu-base izena

en: Port
eu: Ataka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Database host
eu: Datu-basearen hostalaria

en: Database port
eu: Datu-basearen portua
