Multiple databases connection (1.0.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Created
ga: Cruthaithe
