Multiple databases connection (1.0.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: username
gl: nome de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Database
gl: Base de datos

en: Host
gl: Anfitrión

en: Operation
gl: Operación

en: Database username
gl: Nome de usuario da base de datos

en: Database password
gl: Contrasinal da base de datos

en: Database name
gl: Nome da base de datos

en: Port
gl: Porto

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Database host
gl: Anfitrion da base de datos

en: Database port
gl: Porto da base de datos
