Multiple databases connection (1.0.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: username
hr: korisničko ime

en: Created
hr: Stvoreno

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Operation
hr: Operacija

en: Database username
hr: Ime korisnika baze podataka

en: Database password
hr: Lozinka baze podataka

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: About
hr: Opis

en: Database host
hr: Poslužitelj baze podataka

en: Database port
hr: Port baze podataka
