Multiple databases connection (1.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: Database username
hy: Տվյալների բազայի օգտագործողի անունը

en: Database password
hy: Տվյալների բազայի գաղտնաբառը

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: Port
hy: Պորտ

en: Database host
hy: Տվյալների բազայի հոսթը

en: Database port
hy: Տվյալների բազայի պորտը
