Multiple databases connection (1.0.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Database prefix
ka: მონაცემთა ბაზის პრეფიქსი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Database username
ka: მონაცემთა ბაზის მომხმარებლი

en: Database password
ka: მონაცემთა ბაზის პაროლი

en: Database name
ka: მონაცემთა ბაზის სახელი

en: Port
ka: პორტი

en: Database host
ka: მონაცემთა ბაზის სერვერი

en: Database port
ka: მონაცემთა ბაზის პორტი
