Multiple databases connection (1.0.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
kk: Префикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: username
kk: қолданушының аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Host
kk: Хост

en: Operation
kk: Операция

en: Database username
kk: Дерекқор қолданушысының аты

en: Database password
kk: Дерекқор құпиясөзі

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Database host
kk: Дерекқор хосты

en: Database port
kk: Дерекқор порты
