Multiple databases connection (1.0.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Database username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Port
km: ច្រក

en: About
km: អំពី

en: Database host
km: ម៉ាស៊ីន​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database port
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ
