Multiple databases connection (1.0.1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: Database username
ky: Маалымат базасынын колдонуучу аты

en: Database password
ky: Маалымат базасынын сырсөзү

en: Database name
ky: Маалыматтар базасынын аталышы

en: Database host
ky: Маалымат базасынын хосту

en: Database port
ky: Маалымат базасынын порту
