Multiple databases connection (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: username
lt: registracijos vardas

en: Created
lt: Sukurta

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Host
lt: Serveris

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas
