Multiple databases connection (1.0.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: username
lv: lietotājvārds

en: Created
lv: Izveidots

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Serveris

en: Operation
lv: Operācija

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Port
lv: Ports

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Database host
lv: Datubāzes hosts

en: Database port
lv: Datubāzes ports
