Multiple databases connection (1.0.1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
mg: Tovona

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina

en: Database username
mg: Anarana ampiasain'ny banky

en: Database password
mg: Teny miafina ampiasain'ny banky

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Database host
mg: Hôte ampiasain'ny banky

en: Database port
mg: Port ampiasain'ny banky
