Multiple databases connection (1.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Created
mn: Үүссэн

en: Database username
mn: Өгөгдлийн сангийн хэрэглэгчийн нэр

en: Database password
mn: Өгөгдлийн сангийн нууц үг

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Database host
mn: Өгөгдлийн сангийн толгой компьютер

en: Database port
mn: Өгөгдлийн сангийн порт
