Multiple databases connection (1.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: username
mr: सदस्यनाम

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Database username
mr: Database सदस्यनाम

en: Database password
mr: Database संकेताक्षर

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव
