Multiple databases connection (1.0.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Database username
my: ဒေတာဘေ့စ် အသုံးပြုသူအမည်

en: Database password
my: ဒေတာဘေ့စ် စကားဝှက်

en: Database name
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Database host
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ်အား သိမ်းထားသည့်နေရာ (Host)

en: Database port
my: အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် (ဒေတာဘေ့စ်) အားဆက်သွယ်ရန် လမ်းကြောင်း အပေါက် (Port)
