Multiple databases connection (1.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Database
pl: Baza danych

en: Success
pl: Sukces

en: Operation
pl: Czynność

en: Database username
pl: Nazwa użytkownika bazy

en: Database password
pl: Hasło użytkownika bazy

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Database host
pl: Host bazy danych

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Database port
pl: Port bazy danych
