Multiple databases connection (1.0.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: username
ro: utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Database
ro: Bază de date

en: Host
ro: Gazdă

en: Success
ro: Succes

en: Operation
ro: Operație

en: Database username
ro: Utilizator bază de date

en: Database password
ro: Parolă bază de date

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Database host
ro: Host bază de date

en: Database port
ro: Port bază de date
