Multiple databases connection (1.0.1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: username
se: geavahannamma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Database username
se: Diehtovuođu geavahannamma

en: Database password
se: Diehtovuođu beassansátni

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma

en: About
se: Birra
