Multiple databases connection (1.0.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: username
sk: používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Success
sk: Úspech

en: Operation
sk: Operácia

en: Database username
sk: Prihlasovacie meno k databáze

en: Database password
sk: Heslo k databáze

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Database host
sk: Adresa servera databázy

en: Database port
sk: Port databázy
