Multiple databases connection (1.0.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Created
sr: Направљено

en: Database username
sr: Корисничко име за приступ бази података

en: Database password
sr: Лозинка за приступ бази података

en: Database name
sr: Назив базе података

en: Changed
sr: Промењен

en: Database host
sr: Домаћин (host) базе података

en: Database port
sr: Порт базе података
