Multiple databases connection (1.0.1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: username
ta: பயனர் பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Host
ta: புரவலன்

en: Operation
ta: செயல்

en: Database username
ta: தரவுதள பயனர்பெயர்

en: Database password
ta: தரவுதள கடவுசொல்

en: Database name
ta: தரவுதள பெயர்

en: Port
ta: துறை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Database host
ta: தரவுத்தள வழங்குநர்

en: Database port
ta: தரவுதள துறை
