Multiple databases connection (1.1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Created
az: Yaradıldı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Database username
az: Verilənlər bazası istifadəçi adı

en: Database password
az: Verilənlər bazası parolu

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
