Multiple databases connection (1.1.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: username
be: імя карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Database
be: База дадзеных

en: Host
be: Хост

en: Operation
be: Аперацыя

en: Database username
be: Імя карыстальніка базы дадзеных

en: Database password
be: Пароль для карыстальніка базы дадзеных

en: Database name
be: Назва базы дадзеных

en: Port
be: Порт

en: About
be: Аб

en: Database host
be: Хост сервера базы дадзеных

en: Database port
be: Порт базы дадзеных
