Multiple databases connection (1.1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Database username
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་།

en: Database password
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་གསང་གྲངས

en: Database name
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Database host
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་གནས

en: Database port
bo: གྲངས་མཛོད་ཀྱི་དྲ་སྒོ
