Multiple databases connection (1.1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: username
cs: uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Database
cs: databáze

en: Host
cs: Hostitel

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Operation
cs: Operace

en: Database username
cs: Uživatelské jméno k databázi

en: Database password
cs: Heslo k databázi

en: Database name
cs: Název databáze

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Database host
cs: Adresa serveru databáze

en: Database port
cs: Port databáze
