Multiple databases connection (1.1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Host
ne: होस्ट

en: Database username
ne: डॉटाबेस प्रयोगकर्ताको नाम

en: Database password
ne: डॉटाबेसको पासवर्ड

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Database host
ne: डेटाबेस होष्ट

en: Database port
ne: डाटाबेस पोर्ट
