Multiple databases connection (1.1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Created
nn: Laga

en: Database username
nn: Databasebrukar

en: Database password
nn: Database-passord

en: Database name
nn: Databasenamn

en: Database host
nn: Database-tenar

en: Database port
nn: Database-port
