Multiple databases connection (1.1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: username
bg: потребителско име

en: Created
bg: Създадено

en: Host
bg: Хост

en: Operation
bg: Действие

en: Database username
bg: Потребител за базата данни

en: Database password
bg: Парола

en: Database name
bg: Име на базата данни

en: Port
bg: Порт

en: Database host
bg: Хост на базата, обикновено localhost

en: Database port
bg: Порт на базата данни
