Multiple databases connection (1.1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Success
el: Επιτυχία

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Database username
el: Όνομα χρήστη βάσης δεδομένων

en: Database password
el: Κωδικός βάσης δεδομένων

en: Database name
el: Όνομα βάσης δεδομένων

en: Port
el: Θύρα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Database host
el: Διακομιστής βάσης δεδομένων

en: Database port
el: θύρα βάσης δεδομένων
