Multiple databases connection (1.1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: username
eo: uzantnomo

en: Created
eo: Kreita

en: Host
eo: Gastiganto

en: Operation
eo: Operacio

en: Database username
eo: Datumbaza uzantnomo

en: Database password
eo: Datumbaza pasvorto

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: Database host
eo: Datumbaza gastiganto

en: Database port
eo: Datumbaza pordo
